PORADY SONII

PORADY SONII

Przygotowanie

Niezbędne dla osiągnięcia doskonałej opalenizny jest właściwe przygotowanie skóry! Zrób peeling skóry za pomocą Pink Himalayan Salt Scrub lub Extreme Exfoliant Glove 24-48 godzin przed aplikacją samoopalacza. To odsłoni pięknie świeżą, odmłodzoną i odnowioną skórę, tworząc idealną bazę dla opalenizny.

 

Który produkt jest najlepszy dla mnie?    

Od jasnej do średniej karnacji: wybierz nasz Winter Skin. Bogaty, odżywczy i nawilżający balsam buduje opaleniznę stopniowo za każdym razem, gdy jest nakładany. Ten stopniowy samoopalacz pozwala osiągnąć pożądaną głębię i odcień złocistego brązu. Kolor nie będzie zbyt ciemny – sama możesz regulować intensywność opalenizny dzięki kolejnej aplikacji balsamu.

Skóra od średniej do oliwkowej: wybierz nasz Invisible Tan. Ten krem oferuje głębszy odcień złotego brązu. Łatwy do zastosowania, przy użyciu tylko jednej aplikacji, Invisible Tan jest absolutnie idealny, gdy potrzebujesz szybkiego efektu. Niewidzialna formuła nie zabrudzi Twoich ubrań ani pościeli, abyś mogła go zastosować przed snem i pozostawić na noc. Kiedy Ty śpisz on działa dla Ciebie. Rano obudzisz się ze złotą, naturalną opalenizną.

Wszystkie karnacje: wybierz Cacao Firming Mousse‎‎ ‎‎ ‎‎nadaje się do ‎‎wszystkich odcieni skóry‎‎.  Jest to ekspresowy lekki mus, który łatwo jest nałożyć równomiernie. 1-8 godzin po aplikacji można wziąć prysznic. Im dłużej pozostawisz go na skórze tym, ciemniejszy uzyskasz kolor. Zapewnia on luksusowe, głębokie ziemiste odcienie brązu.

Jeśli chcesz uzyskać super ciemny kolor: wybierz HEMPITAN Body Tan Water ™ w łatwej do zastosowania formule lekkiej wody. Fantastyczna mieszanka organicznej konopi i kwasu hialuronowego pielęgnuje skórę, jednocześnie zapewniając najbardziej ciemną i  trwałą opaleniznę.

Samoopalacz do twarzy: Face Tan Water to organiczny samoopalacz do twarzy wyprodukowany wyłącznie z ekologicznych i naturalnych składników. Niekomedoniczna formuła zapewnia skórze naturalną złotą opaleniznę, intensywnie nawilża i odżywia. Przeciwdziała wysuszaniu i starzeniu się skóry. Stopniowo opalający toner wykorzystuje najlepsze składniki Matki Natury aby skóra wygląda cały rok zdrowo jak lekko muśnięta słońcem. Możesz zapomnieć o makijażu. Łatwa aplikacja, równomierna i stopniowa opalenizna bez smug.

Rękawica do aplikacji samoopalaczy: Tan Applicator Mitt - DLACZEGO MUSISZ JĄ MIEĆ:

Jedna strona jest dla naszych genialnych organicznych wód do opalania. Jedna strona dla naszych organicznych kremów i musów. Uniwersalny rozmiar. Profesjonalny efekt opalenizny za każdym razem. Wielokrotnego użytku, wystarczy uprać i można używać ponownie. Wykonana z naturalnych i nadających się do recyklingu tkanin. A poza tym jest po prostu śliczna i jeszcze bardziej ułatwia nakładanie samoopalaczy i oszczędza czas ;)

 

Uzyskanie najlepszego blasku

W przypadku kremów, pianki i wody do opalania, zacznij od nałożenia cienkiej warstwy na stopy, unikając pięt i palców. Stopniowo idź w górę ciała, nakładając równą ilość kremu do pożądanych obszarów. Nakładaj tylko niewielką ilość na twarz, kolana, łokcie, stopy i dłonie. Zawsze umyj dłonie po aplikacji.

 

Pielęgnacja opalenizny

Pływanie, kąpanie się, pocenie się wpływa na długość życia opalenizny. Aby utrzymać swój blask użyj Coconut Body Milk i Coconut& Mint Body Wash, które zapobiegną wysuszeniu i zdzieraniu skóry.

 

Super porada Sonii

Oleje są niewskazane do pielęgnacji opalonej skóry przy użyciu samoopalaczy. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiała szybko pozbyć się opalenizny uzyskanej przy pomocy samoopalacza zanurz się w ciepłej kąpieli z dodatkiem ekologicznej oliwy z oliwek i po prostu zetrzyj jak gumką opaleniznę używając do tego Extreme Exfoliant Glove.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code