ZADBAJ ZIMĄ O PAZNOKCIE!

ZADBAJ ZIMĄ O PAZNOKCIE!

 

Doskonale wiemy, że zimą należy nosić cieplejsze ubrania, pić gorętsze napoje i stosować odpowiednio silniejsze kremy nawilżające do twarzy. Jednak to, o czym wiele osób nadal zapomina to zadbanie o dłonie, a w szczególności o paznokcie w tym surowym sezonie. I założenie rękawiczek czy trzymanie rąk w kieszeniach wcale nie jest optymalnym rozwiązaniem – niezbędne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz preparatów, które zapewnią właściwą ochronę. A na co dokładnie należy zwrócić uwagę?

 

Nawilżenie i odżywienie to podstawa!

W sezonie zimowym Twoje paznokcie stają się kruche, podatne na złamania oraz rozwarstwienia. Bez odpowiedniego nawilżenia i dostarczania składników odżywczych marzenia o długiej - lub nawet krótszej, ale silnej - płytce pozostaną wyłącznie marzeniami. Wszystko to, czego potrzebujesz zimą zapewniają już dwie krople dziennie Glory Oil marki ECO SONYA. Jest to naturalny olejek, który możesz z powodzeniem wykorzystywać również do skóry, twarzy i włosów.

 

Lakier w dowolnym kolorze

Zastawiając się, jak zadbać o paznokcie zimą, należy przede wszystkim skupić się na zapewnieniu im ochrony przed otaczającym chłodem, przed którym nie zabezpieczą ich nawet rękawiczki. Doskonałą barierę zagwarantuje wegański lakier Kia Charlotta w ulubionym kolorze, stając się swego rodzaju ścianą pomiędzy płytką a niską temperaturą.

Choć możesz go stosować samodzielnie pamiętaj, że potrzebujesz możliwie największej ochrony! Dlatego zdecydowanie warto również wyposażyć się w bazę pod lakier „BASE COAT”, dzięki której kolor będzie się lepiej trzymać, jednocześnie nie przebarwiając płytki. A ostatnim, zewnętrznym zabezpieczeniem może być nasz „TOP COAT”, odpowiadający również za utwardzenie powierzchni. Czyli koniec z odpryśnięciami!

 

Naturalne składniki zawsze są najlepszym wyborem

Wybierając kosmetyki czy lakiery do paznokci zawsze należy kierować się składem produktu. Wybierając te składające się przede wszystkim z organicznych składników zyskujesz pewność, że rzeczywiście zapewnią oczekiwany efekt. Co więcej, im mniej chemikaliów w preparacie, tym mniejsza szansa, że zaszkodzi on Twojej skórze czy płytce paznokcia. A jeżeli produkt jest wegański możesz też spać spokojnie wiedząc, że żadne zwierzę nie ucierpiało przy jego produkcji.
Dlatego przygotowania do sezonu zimowego warto rozpocząć w sklepie internetowym Eco Bay.