5 KORZYŚCI LAKIERÓW KIA CHARLOTTA

5 KORZYŚCI LAKIERÓW KIA CHARLOTTA

 

Bardzo często spotykamy się z pytaniem - co jest takiego specjalnego w lakierach do paznokci marki Kia-Charlotta? Są one tworzone w taki sposób, by charakteryzować się wysoką jakością i dobrze się prezentować, a ich proces produkcyjny nie jest szkodliwy dla środowiska. Kombinacja tych czynników sprawia, że finalny produkt jest czymś szczególnym.

Lakiery do paznokci Kia-Charlotta są w 100% wegańskie i przyjazne dla środowiska. Firma dokłada starań, by żaden ze składników nie był pochodzenia zwierzęcego. Produkty nie są również testowane na zwierzętach, dlatego proces produkcyjny nie powoduje cierpienia żadnych stworzeń.

Nie zawierają również składników szkodliwych dla człowieka. Wiele tradycyjnych lakierów do paznokci ma w swoim składzie chemikalia oraz inne szkodliwe substancje. Lakiery marki Kia-Charlotta nie zawierają toksyn i składają się naturalnych składników. Stosowana w nich formuła “14 free” świadczy o tym, że są wolne od 14 najbardziej toksycznych substancji, często wykorzystywanych przy produkcji lakierów.

Produkty są tworzone w taki sposób, by korzystanie z nich wiązało się z jak najmniejszym generowaniem odpadów. Jednym ze sposobów, w jaki udaje się to osiągnąć, jest wykorzystanie buteleczek po 5ml, zamiast zwykłych o pojemności 10-11 ml. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ badania wskazują, że w większości przypadków lakier nie jest wykorzystywany do końca. Często połowa jego zawartości jest już zbyt sucha, by dalej z niej korzystać. Stosując mniejsze buteleczki można zredukować ilość niewykorzystanej substancji, która jest z czasem wyrzucana na śmietnik.

Marka Kia-Charlota prowadzi badania dostarczające jej informacji dotyczących najmodniejszych i najczęściej wybieranych kolorów. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie produktów, które sprawdzą się najlepiej w danym sezonie i zapewnią klientom największą satysfakcję.

Bardzo ważnym czynnikiem, który sprawia, że lakiery Kia-Charlotta cieszą się dużą popularnością jest ich wysoka jakość. Wszystkie powyższe argumenty byłyby niewiele warte, jeśli środek sam w sobie nie byłby w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Właśnie dlatego są one produkowane w taki sposób, by zapewnić im jak najkorzystniejsze właściwości. Warstwa lakieru jest w stanie wytrzymać od 4 do nawet 14 dni, zależnie od kondycji paznokci oraz stylu życia osoby, która z nich korzysta.

Chcąc zaopatrzyć się w produkty tej marki, warto skorzystać z naszej oferty. W asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów w wielu modnych kolorach.