Top 3 najlepsze samoopalacze - ranking

Top 3 najlepsze samoopalacze - ranking

Uzyskanie efektu promiennej skóry jest możliwe wraz z używaniem najlepszej jakości samoopalaczy. Dzięki temu możemy pominąć niekorzystne dla skóry chodzenie na solarium i cieszyć się opalenizną o każdej porze roku. Uzyskanie naturalnego koloru skóry zapewnią nam pianki, spraye, a także balsamy brązujące. Najważniejszym aspektem dobrego samoopalacza jest trwałość oraz bezpieczny skład i naturalny odcień. Innowacyjne formuły pozwolą nam uzyskać pożądane efekty i cieszyć się opalenizną bez smug. Oto top 3 najlepsze samoopalacze z naszej oferty, które z pewnością zaskoczą cię efektami brązowo-złotej skóry i trwałością.

Top 1 - Cacao Tanning Mousse - samoopalacz w piance

Pianka Cacao Tanning Mousse może być stosowana przez osoby o jasnej i ciemnej karnacji. Efekt złotej opalenizny możesz osiągnąć już po godzinie. Opalenizna charakteryzuje się naturalnym i świeżym wyglądem. Aksamitna pianka przyjemnie się rozprowadza i zapewnia równomierną opaleniznę całego ciała. Produkt jest prosty w użyciu, więc aplikacja nie będzie stanowić problemu dla osób, które nigdy nie używały tego typu produktów. Samoopalacz jest oparty na bazie kawy organicznej i kakao. Wysokiej jakości składniki i naturalność sprawiają, że skóra wygląda promiennie i zdrowo, jak po muśnięciu słońcem.

Top 2 - Invisible Tan - samoopalacz w kremie

Samoopalacz w kremie Invisible Tan to ekspresowy samoopalacz, który może być stosowany do wszystkich odcieni skóry. Już jedna aplikacja gwarantuje widoczne efekty opalenizny. Jego skład to ekologiczne i naturalne składniki. Formuła jest oparta na organicznym kakao i wzbogacona ekstraktem z pestek winogron i aloesu. Charakteryzują się odżywczymi i leczniczymi właściwościami. Zapach produktu jest przyjemny i subtelny. Wystarczy nałożyć go po wieczornym prysznicu i rano cieszyć się efektami. Samoopalacz w kremie nadaje złotą opaleniznę, nie zostawia smug i pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry.

Top 3 - Face Tan Water - organiczny samoopalacz do twarzy

Stawiając na przyciemnienie skóry nie możemy przecież pominąć twarzy. W tym zestawieniu swoje miejsce znalazł również organiczny samoopalacz do twarzy. Ten produkt to zapewnienie naturalnego efektu brązowej opalenizny. Formuła samoopalacza jest niekomedogenna, zatem może być stosowany bez martwienia się o zapchanie cery. Lekka konsystencja ułatwia aplikację i nie powoduje smug. Samoopalacz pokrywa wszelkie przebarwienia i niedoskonałości cery. Przyjemny zapach umila aplikację produktu. Formuła bazuje na aloesie, dzięki czemu cera uzyskuje odżywienie wraz z promiennym wyglądem.

Innowacyjne formuły tych produktów pozwalają na estetyczne efekty samoopalania w domu. Aplikacja jest banalnie prosta, co dodatkowo zachęca do stosowania. Neutralne zapachy samoopalaczy nie będą drażniące dla osób szczególnie wrażliwych na zapachy i będą mogły być używane z powodzeniem przed ważnymi wydarzeniami. Nie zastanawiaj się tylko już teraz zaopatrz się w produkt samoopalający i podziwiaj swoją opaleniznę!

Product added to compare.