Aktywne filtry

Lakiery do paznokci


Zadbaj o swoje dłonie z pomocą naszych lakierów

Zadbane dłonie i wypielęgnowane paznokcie są naszą wizytówką. Większość kobiet poświęca dużo uwagi na stylizację paznokci. Nie zawsze trzeba w tym celu korzystać z usług salonu kosmetycznego. Z naszymi produktami możesz uzyskać na swoich paznokciach efekty jak po wyjściu od stylistki paznokci. Nasze lakiery to przedstawienie różnorodnych barw, które możesz dobierać w zależności od okazji. Kia Charlotta to wegańskie lakiery do paznokci z zapewnieniem trwałości i zadowolenia naszych Klientów.

Nasza oferta to szeroka gama kolorów i nasyconych odcieni. Możesz z łatwością wybrać coś dla siebie, w zależności czy preferujesz jasne czy bardziej wyraziste kolory. Aby przedłużyć trwałość naszych lakierów warto sięgnąć po lakier bazowy z naszej oferty, który jest zapewnieniem trwałości koloru na Twoich paznokciach. Lakiery te nie powodują odbarwiania się paznokci oraz nie musimy się martwić o nieestetyczne odpryśnięcia.

Dla wielu osób istotne jest aby stosowane przez nich produkty były w pełni naturalne, a przede wszystkim nietestowane na zwierzętach. My również mamy to na uwadze, dlatego nasze lakiery to formuły i kompozycję składników w stu procentach eco friendly! Sięgnij po nasze lakiery i ciesz się pięknym wyglądem swoich paznokci. Poniżej znajdują się wszystkie odcienie z naszej oferty.


Lakiery do paznokci różnych kolorów

Coś delikatnego na co dzień, wystrzałowego na imprezę, a może bardziej odważnego... ot tak? Nasze lakiery do paznokci sprawią, że Twoje dłonie będą się pięknie prezentować niezależnie od stylizacji, nastroju, okoliczności czy pogody. Udostępniamy zarówno tak popularne kolory, jak perłowy róż, kremową brzoskwinię czy Mauve Taupe, jak i rzucającą się w oczy czerwoną jagodę, metaliczny szafirowy niebieski oraz ciemnozielony.

Żeby osiągnąć jeszcze lepsze efekty warto wykorzystać przezroczysty lakier bazowy, dzięki któremu kolor utrzyma się na dłużej, nie przebarwi płytki paznokcia, a zarazem zmniejszy szansę na powstawanie odpryśnięć.


Lakiery do paznokci Kia Charlotta

Kia Charlotta to nie tylko walory estetyczne – to marka dostarczająca na rynek wyłącznie naturalne i wegańskie rozwiązania. Cokolwiek nie wybierzesz gwarantujemy, że otrzymasz w pełni bezpieczny produkt, wolny od szkodliwych chemikaliów.


Product added to compare.