Tagi

    Brak dodanych tagów

Aktywne filtry

Kolekcja wiosna-lato 2021

To znowu ten czas! Z radością przedstawiamy naszą nową kolekcję lakierów Kia-Charlotta na tegoroczny sezon wiosenno-letni! Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2021 podejmuje temat „Selflove” i tym samym uczyni z naszych lakierów deklarację miłości do siebie. Wszystkie nazwy naszych lakierów reprezentują ważny element SELFLOVE, który zachęca Cię do czynienia dobra - w postaci wzmocnienia, szacunku do siebie i uważności. Dzięki tej wszechstronnej palecie od pudrowych pastelowych odcieni po mocne czerwienie, każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Nowa kolekcja powinna zachęcać do działania, inspirować ponieważ: Selflove jest kluczem! Nowa paleta kolorów jest tak samo wszechstronna, jak różne rodzaje samoakceptacji: od delikatnego bladobrązowego „Authentically Me” po największy trend sezonu, bogaty lawendowy odcień „Inhale Exhale” - z wszechstronną paletą najnowszych lakierów do paznokci Kia-Charlotta dla miłośniczek zrównoważonego piękna pozostaje wierne dewizie „Beauty With A Soul”.

 

W 100% wegański, wolny od 15 najbardziej szkodliwych składników, powszechnie używanych przy produkcji lakierów do paznokci. Na bazie 100% rozpuszczalników roślinnych. Nasze lakiery do paznokci nie zawierają kopolimeru styrenu / akrylanów (płynna postać mikroplastiku). Nasze buteleczki mają optymalną wielkość 5 ml, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania lakieru do paznokci.

Product added to compare.