Tagi

    Brak dodanych tagów

Aktywne filtry

Pielęgnacja twarzy


Rutyna pielęgnacji twarzy to podstawa!

Stworzenie rutyny pielęgnacji twarzy jest bardzo ważne. Każdego dnia powinniśmy dbać o naszą cerę z największą starannością i dobierać kosmetyki dopasowane do jej rodzaju oraz potrzeb. Skrupulatnie przeprowadzona pielęgnacja daje efekty widoczne na skórze i sprawia, że jest w lepszej kondycji.

Z naszymi kosmetykami możesz pielęgnować twarz i dostarczać jej niezbędnych składników. Prawidłowa pielęgnacja twarzy powinna składać się z pięciu kroków: oczyszczania, tonizowania, złuszczania, odżywiania, nawilżania. Do każdego z tych etapów potrzebujesz innego produktu pielęgnacyjnego. Pielęgnacja twarzy będzie szczególnie udana wraz z wykorzystaniem produktów z naszej oferty. Są one certyfikowane oraz wielokrotnie nagradzane. Dzięki regularnemu użytkowaniu możesz osiągnąć wyjątkowo czystą, gładką i pełną blasku cerę.


Oczyszczanie twarzy

Najważniejszym krokiem w pielęgnacji twarzy jest jej oczyszczanie, dlatego też w naszej ofercie możesz znaleźć produkty, który świetnie sprawdzą się w tym celu. Delikatnie oczyszczą skórę z wszelkich zanieczyszczeń bez uczucia ściągnięcia. Są to produkty dedykowane nawet dla cery wrażliwej. Łączą w sobie składniki, które oczyszczają i regenerują skórę. W celu głębszego oczyszczenia skóry dedykujemy Wam maskę oczyszczającą, która powinna być stosowana raz w tygodniu jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Do drugiego kroku w pielęgnacji możesz znaleźć u nas orzeźwiającą mgiełkę tonizującą. Jej główny składnik to witamina C, która wpływa bardzo korzystnie na wygląd skóry. Jest przeciwutleniaczem i rozjaśnia skórę zapewniając jej promienny wygląd. Znaleźć można również produkt złuszczający, który delikatnie złuszcza, nie narusza warstwy ochronnej skóry i pozostawia ją gładką i odżywioną. Oprócz tego są również produkty nawilżające i odżywiające. Możesz zaopatrzyć się u nas w cały zestaw do pielęgnacji twarzy i cieszyć się nieskazitelną cerą!

Sprawdź produkty do pielęgnacji twarzy z naszej oferty poniżej!Product added to compare.