ODPOWIEDNIA DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY

Rękawica do masażu i peelingu Extreme Exfoliant Glove może być stosowana na mokro i na sucho. Rękawica do peelingu działa jak gumka usuwając starą opaleniznę i przygotowując skórę przed nałożeniem samoopalacza. Jest niezbędna do uzyskania najlepszych rezultatów opalania. Razem z naszym peelingiem do ciała Himalayan Pink Salt Scrub dają efekt jak z salonu SPA. Złuszcza martwy naskórek i starą opaleniznę, odkrywając świeżą i gładką skórę. Zapewnia efekt równomiernej opalenizny, bez smug. Pomaga w walce z trądzikiem, zaskórniakami i cellulitem. Poprawia krążenie. Masuje.

 

Dla najlepszych rezultatów:

Na suchym ciele: przed prysznicem, stymuluj system limfatyczny, skóra nabiera zdrowego wyglądu, jest dobrze dotleniona.

Pod prysznicem: używaj z wodą lub Cocount and Mint Body Wash  równomiernie pocierając skórę twarzy i ciała delikatnymi, okrężnymi ruchami.

Przed i po opalaniu: pod prysznicem jak powyżej, 2 dni przed nałożeniem samoopalacza i po opaleniu aby przygotować skórę i wyrównać jej koloryt.

Luksusowy zabieg na twarz i ciało: po oczyszczeniu skóry za pomocą Cocount and Mint Body, użyj rękawicy Extreme Exfoliant Glove oraz Pink Himalayan Salt Scrub aby Twoja skóra była oczyszczona, jedwabiście gładka i pięknie nawilżona. Dobrze spłucz i wysusz po użyciu.

 

Można prać ręcznie. Wielokrotnego użytku.

Extreme Exfoliant Glove
23 Przedmioty

Również może Ci się spodobać

Dodaj podobne produkty

w tej samej kategorii

10 innych porduktów w tej samej kategorii: