Natural Sunscreen - krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży

Natural Sunscreen - krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży

109,81 zł brutto

Dostępny

Krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży

Pojemność 150 ml 

Dostawa w najbliższych dniach 

-21%

139,00 zł brutto

UDOSTĘPNIJ:

Linia produktów do opalania Eco by Sonya Driver zawiera teraz nowy, całkowicie naturalny filtr przeciwsłoneczny z dzikiej róży - Natural Sunscreen

 

Nasz naturalny krem ​​przeciwsłoneczny na bazie cynku wciera się przyjemnie i łatwo, jest niebarwiony i odpowiedni zarówno do twarzy, jak i ciała. Używamy naturalnego cynku mineralnego, aby stworzyć fizyczną barierę na skórze, która  powstrzymuje promienie słoneczne przed przenikaniem przez skórę. Natural Rose Hip Sunscreen to nietłusta formuła cynkowa o szerokim spektrum ochrony przed promieniami UVA / UVB. Co więcej, ma SPF 30, jest wodoodporny do 3 godzin i nadaje się do użytku dla całej rodziny!

 

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz naturalny krem ​​przeciwsłoneczny z dzikiej róży jest wyprodukowany w Australii i przyjazny dla raf! Dzieje się tak, ponieważ jest WOLNY od oksybenzonu, który jest substancją chemiczną szkodzącą naszym pięknym stworzeniom morskim. Dodatkowa mieszanka witaminy E, zielonej herbaty i dzikiej róży pomoże odżywić i nawilżyć skórę. Nasz naturalny filtr przeciwsłoneczny z dzikiej róży może również pomóc w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu poparzeniami słonecznymi.

 

W Eco Tan i Eco by Sonya Driver jesteśmy zwolennikami bezpieczeństwa przeciwsłonecznego i skóry i zachęcamy do pełnego reżimu ochrony przed słońcem. Obejmuje to noszenie czapki, okularów przeciwsłonecznych, odzieży ochronnej i zawsze szukanie cienia, aby uniknąć bezpośredniej ekspozycji na promienie UV. Twój program ochrony przed słońcem powinien również obejmować stosowanie naturalnego kremu przeciwsłonecznego. Zawsze uważaj na siebie i innych (w tym zwierzęta!), Kiedy spędzasz dłuższy czas na słońcu.

GŁÓWNE SKŁADNIKI NATURALNEGO KREMU PRZECIWSŁONECZNEGO:

Naturalny tlenek cynku

Dzika róza

Witamina E

Zielona herbata

Żadnych ukrytych paskudztw!

BEZ oksybenzonu

BEZ syntetycznych składników

I BEZ toksycznych chemikaliów

Autentyczność i przejrzystość to fundamenty naszej marki! Dlatego nasze certyfikaty są BARDZO ważne

Nasza gama produktów do opalania i pielęgnacji ciała jest wykonana z organicznych i naturalnych składników certyfikowanych przez Organic Food Chain Australia

Akredytowany produkt Toxic Free wydany przez Safe Cosmetics Australia

Eco by Sonya Driver jest licencjonowana przez PETA, a także akredytowany przez Choose Cruelty Free

SPOSÓB UŻYCIA: Bezpieczeństwo przeciwsłoneczne jest dla nas tak ważne, dlatego opracowaliśmy najpiękniejszy naturalny krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży, abyś mógł cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu!

Nasze najważniejsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na słońcu to:

1. Zastosuj 20 minut PRZED wyjściem na słońce.

2. Nałóż DUŻO produktu; @cancercouncil zaleca, aby aplikacja na całe ciało wynosiła 35 ml (lub 7 łyżeczek) JEDNA łyżeczka na kończynę.

3. Pamiętaj, aby nakładać ponownie co 2 godziny i nie zapomnij o częstszej aplikacji po pływaniu, ćwiczeniach i wytarciu ręcznikiem.

ACTIVES: NATURAL ZINC OXIDE 220MG/G (MINERAL)**

INACTIVES: NATURAL CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE (SUGAR DERIVED)**, GRAPE SEED OIL**, SILICA (NATURAL MINERAL)**, SHEA BUTTER**, NATURAL CORN STARCH OCTENYLSUCCINATE SALT (VEGETABLE DERIVED)**, CANDELILLA**, BEESWAX**, NATURAL GLYCERYL ISOSTEARATE (VEGETABLE DERIVED)**, NATURAL POLYHYDROXYSTEARIC ACID (VEGETABLE DERIVED)**, JOJOBA SEED OIL**, NATURAL VITAMIN E**, SAFFLOWER SEED OIL**, CUCUMBER** , NATURAL GLYCERIN (VEGETABLE DERIVED)**, WATER**, ORGANIC GREEN TEA*, ROSE HIP OIL**

* CERTYFIKOWANE PRZEZ THE ORGANIC FOOD CHAIN AUSTRALIA, ** NATURALNE

POLECANE DO TEGO PRODUKTU