• -20%
    Natural Sunscreen - krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży
    Natural Sunscreen - krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży

Linia produktów do opalania Eco by Sonya Driver zawiera teraz nowy, całkowicie naturalny filtr przeciwsłoneczny z dzikiej róży - Natural Sunscreen

 

Nasz naturalny krem ​​przeciwsłoneczny na bazie cynku wciera się przyjemnie i łatwo, jest niebarwiony i odpowiedni zarówno do twarzy, jak i ciała. Używamy naturalnego cynku mineralnego, aby stworzyć fizyczną barierę na skórze, która  powstrzymuje promienie słoneczne przed przenikaniem przez skórę. Natural Rose Hip Sunscreen to nietłusta formuła cynkowa o szerokim spektrum ochrony przed promieniami UVA / UVB. Co więcej, ma SPF 30, jest wodoodporny do 3 godzin i nadaje się do użytku dla całej rodziny!

 

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz naturalny krem ​​przeciwsłoneczny z dzikiej róży jest wyprodukowany w Australii i przyjazny dla raf! Dzieje się tak, ponieważ jest WOLNY od oksybenzonu, który jest substancją chemiczną szkodzącą naszym pięknym stworzeniom morskim. Dodatkowa mieszanka witaminy E, zielonej herbaty i dzikiej róży pomoże odżywić i nawilżyć skórę. Nasz naturalny filtr przeciwsłoneczny z dzikiej róży może również pomóc w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu poparzeniami słonecznymi.

 

W Eco Tan i Eco by Sonya Driver jesteśmy zwolennikami bezpieczeństwa przeciwsłonecznego i skóry i zachęcamy do pełnego reżimu ochrony przed słońcem. Obejmuje to noszenie czapki, okularów przeciwsłonecznych, odzieży ochronnej i zawsze szukanie cienia, aby uniknąć bezpośredniej ekspozycji na promienie UV. Twój program ochrony przed słońcem powinien również obejmować stosowanie naturalnego kremu przeciwsłonecznego. Zawsze uważaj na siebie i innych (w tym zwierzęta!), Kiedy spędzasz dłuższy czas na słońcu.

 

Główne składniki naturalnego kremu przeciwsłonecznego:

- Naturalny tlenek cynku
- Dzika róza
- Witamina E
- Zielona herbata
- Żadnych ukrytych paskudztw!

 

Autentyczność i przejrzystość to fundamenty naszej marki! Dlatego nasze certyfikaty są BARDZO ważne. Nasza gama produktów do opalania i pielęgnacji ciała jest wykonana z organicznych i naturalnych składników certyfikowanych przez Organic Food Chain Australia. Akredytowany produkt Toxic Free wydany przez Safe Cosmetics Australia. Eco by Sonya Driver jest licencjonowana przez PETA, a także akredytowany przez Choose Cruelty Free.

  

Dla najlepszych rezultatów:

Bezpieczeństwo przeciwsłoneczne jest dla nas tak ważne, dlatego opracowaliśmy najpiękniejszy naturalny krem przeciwsłoneczny z dzikiej róży, abyś mógł cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu!

Nasze najważniejsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na słońcu to:

1. Zastosuj 20 minut PRZED wyjściem na słońce.

2. Nałóż DUŻO produktu; @cancercouncil zaleca, aby aplikacja na całe ciało wynosiła 35 ml (lub 7 łyżeczek) JEDNA łyżeczka na kończynę.

3. Pamiętaj, aby nakładać ponownie co 2 godziny i nie zapomnij o częstszej aplikacji po pływaniu, ćwiczeniach i wytarciu ręcznikiem.

 

Składniki:

Aktywne: NATURAL ZINC OXIDE 220MG/G (MINERAL)**

 

Nieaktywne: NATURAL CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE (SUGAR DERIVED)**, GRAPE SEED OIL**, SILICA (NATURAL MINERAL)**, SHEA BUTTER**, NATURAL CORN STARCH OCTENYLSUCCINATE SALT (VEGETABLE DERIVED)**, CANDELILLA**, BEESWAX**, NATURAL GLYCERYL ISOSTEARATE (VEGETABLE DERIVED)**, NATURAL POLYHYDROXYSTEARIC ACID (VEGETABLE DERIVED)**, JOJOBA SEED OIL**, NATURAL VITAMIN E**, SAFFLOWER SEED OIL**, CUCUMBER** , NATURAL GLYCERIN (VEGETABLE DERIVED)**, WATER**, ORGANIC GREEN TEA*, ROSE HIP OIL**

 

* CERTYFIKOWANE PRZEZ THE ORGANIC FOOD CHAIN AUSTRALIA, ** NATURALNE

 

BEZ szkodliwych chemikaliów, BEZ syntetycznych zapachów, BEZ składników pochodzenia zwierzęcego, BEZ syntetycznych składników, BEZ barwników, BEZ PEGÓW, BEZ parabenów, BEZ alkoholu, BEZ ftalanów, BEZ petrochemikaliów, BEZ glikolu propylenowego, BEZ fenoksyetanolu, BEZ sztucznych barwników, BEZ SLS / SLES, BEZ GMO, BEZ formaldehydu, BEZ glinu, BEZ siarczanów

Natural Sunscreen

Również może Ci się spodobać

Dodaj podobne produkty

w tej samej kategorii

10 innych porduktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.