• -20%

Diversity to nowoczesny, metaliczny fioletowy, wegański lakier do paznokci o wysokim kryciu. Dzięki Base Coat, dwóm warstwom lakieru do paznokci i Top Coatowi, ten lakier utrzyma się na paznokciach około 4-7 dni bez odprysków.

 

Wegański i do 87% naturalny lakier do paznokci na bazie 100% rozpuszczalników roślinnych. Nasze lakiery do paznokci nie zawierają kopolimeru styren/akrylany (płynna forma mikroplastiku*). Nasze butelki mają optymalny rozmiar 5 ml, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania lakieru do paznokci.

 

Zrównoważony lakier do paznokci

Chociaż lakier do paznokci nigdy nie może być w 100% naturalny, nadający się do recyklingu i / lub biodegradowalny, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby opracować najbardziej przyjazną dla środowiska wersję lakieru do paznokci, jaka istnieje. Osiągnęliśmy to, opracowując lakier do paznokci o następujących właściwościach:

 

- Certyfikowany wegański (The Vegan Society)

- Wykonany w 87% z naturalnych składników

- Wykonane w 100% z rozpuszczalników roślinnych (bez rozpuszczalników petrochemicznych)

- Formuła wolna od mikroplastików * (w tym kopolimer styren/akrylany)

- Oczywiście bez okrucieństwa

- Przepuszczalny dla pary wodnej i powietrza

- Opakowanie 5 ml, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania lakieru do paznokci

 

Dla najlepszych efektów krycia zalecamy dwie cienkie warstwy lakieru do paznokci. Aby uzyskać wyjątkowo trwały manicure, zalecamy najpierw nałożyć bazę, a następnie top.

 

Składniki:

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77499, CI 15850

Lakier do paznokci

Również może Ci się spodobać

Dodaj podobne produkty

w tej samej kategorii

14 innych porduktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.