• -20%

Soul Mate to nowoczesny, fioletowy z delikatnymi szarymi tonami wegański lakier do paznokci o przyjemnym kryciu. Dzięki Base Coat, dwóm warstwom lakieru do paznokci i Top Coatowi, ten lakier utrzyma się na paznokciach około 4-7 dni bez odprysków.

 

Wegański i do 87% naturalny lakier do paznokci na bazie 100% rozpuszczalników roślinnych. Nasze lakiery do paznokci nie zawierają kopolimeru styren/akrylany (płynna forma mikroplastiku*). Nasze butelki mają optymalny rozmiar 5 ml, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania lakieru do paznokci.

 

Zrównoważony lakier do paznokci

Chociaż lakier do paznokci nigdy nie może być w 100% naturalny, nadający się do recyklingu i / lub biodegradowalny, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby opracować najbardziej przyjazną dla środowiska wersję lakieru do paznokci, jaka istnieje. Osiągnęliśmy to, opracowując lakier do paznokci o następujących właściwościach:

 

- Certyfikowany wegański (The Vegan Society)

- Wykonany w 87% z naturalnych składników

- Wykonane w 100% z rozpuszczalników roślinnych (bez rozpuszczalników petrochemicznych)

- Formuła wolna od mikroplastików * (w tym kopolimer styren/akrylany)

- Oczywiście bez okrucieństwa

- Przepuszczalny dla pary wodnej i powietrza

- Opakowanie 5 ml, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania lakieru do paznokci

 

Dla najlepszych efektów krycia zalecamy dwie cienkie warstwy lakieru do paznokci. Aby uzyskać wyjątkowo trwały manicure, zalecamy najpierw nałożyć bazę, a następnie top.

 

Składniki:

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, MALTOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PHOSPHORIC ACID, CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 15880, CI 77007

Lakier do paznokci

Również może Ci się spodobać

Dodaj podobne produkty

w tej samej kategorii

14 innych porduktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.